A Szabadszállási Ökumenikus Imahét alkalmából hívták közös imádságra egymást az egyházközségek

Megosztás itt: facebook
Facebook
Megosztás itt: google
Google+
Megosztás itt: twitter
Twitter
Megosztás itt: linkedin
LinkedIn

Január 17-24. között tartották összejöveteleiket a katolikus és református egyházközségek Szabadszálláson, az Ökumenikus Imahét alkalmából. Január 19-én kedden Pálinkás Gyula nagytiszteletű úr hirdetett igét a katolikus,- majd január 21-én csütörtökön este Kiss József plébános tartott szentmisét a református templomban, amelyen jelen volt dr. Salacz László, a térség országgyűlési képviselője is.

A keresztények egységéért rendezett imahét központi igéje így hangzik: – „Maradjatok meg szeretetemben és sok gyümölcsöt teremtek (Jn 15,5-9).” A programsorozat idén a keresztény hívek, családok és közösségek egymás iránti szeretetére és felelősségére, valamint a plébániák és gyülekezetek összekovácsolásának fontosságára hívja fel a figyelmet.

További cikkeink