Győzelemre készül az év első hazai mérkőzésén a KNKSE
Vasárnap már tétmérkőzést játszanak a kecskeméti kézilabdás lányok; Hirman Milláék a sereghajtó Alsónémedit fogadják a Messzi István Sportcsarnokban. A papírforma … Tovább
Vasárnap már tétmérkőzést játszanak a kecskeméti kézilabdás lányok; Hirman Milláék a sereghajtó Alsónémedit fogadják a Messzi István Sportcsarnokban. A papírforma … Tovább
A bajnoki szünet után a 3. fordulóval folytatódnak a női NB II. küzdelmei; a KNKSE remekül indította az évet, hiszen … Tovább