Teljes útzár lesz két napig a Könyves Kálmán körút-Drégely utca csomóponttól az Izsáki úti kereszteződésig

A 2024. júliusában történt csőtöréssorozat kapcsán nagy intenzitással végzi a Bácsvíz Zrt. a teljes vízhálózati rekonstrukciót, az úttest végleges helyreállítási munkálatai pedig majd ezután kezdődnek.

A munkálatok miatt 2024. augusztus.28-án és 29-én Kecskeméten, a Könyves Kálmán körút – Drégely utca csomóponttól egészen az Izsáki úti kereszteződésig teljes útzár lesz. Az Izsáki úti kanyarodó sávokat lezárják, a forgalmat pedig a Korhánközi út – Dr. Szobonya Zoltán utca irányába terelik. A lezárás a busszal közlekedőket is érinti, ezért indulás előtt tájékozódjanak.

A Bácsvíz Zrt. megköszöni az erre közlekedők megértését és az együttműködésüket. Egyúttal azt kérik, hogy közlekedjenek továbbra is kiemelt figyelemmel, körültekintően!

Forrás: keol.hu

Kecsekemét, útzár

szerkeszto

Oszd meg másokkal is!
BácsHír